Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Szerintetek lessz baja a...

Szerintetek lessz baja a kismacskámnak?

Figyelt kérdés
lehoztam a macskáimst az udvarra szétnézni,csak hogy az annya visszavitte visszsvivés közben a padlásról leesett,kiesett a szájából

2015. máj. 24. 18:54
 1/6 anonim válasza:
Mi esett ki a szájából?
2015. máj. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bár teljesen érthetetlen amit írtál, mégis az rá a válaszom, hogy vidd állatorvoshoz, aztán ő majd megmondja.
2015. máj. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
biztos, hogy semmi baja nem lesz, ha nem a padlas szintjerol ejtette le az 1. lepcsofokig. szamtalanszor lattam, amikor az anyamacska elejtette a kismacskat, egyiknek sem lett semmi baja.
2015. máj. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát kérdés milyen magasról és mire ejtette. Szerencsére elég strapabíróak és rugalmasak, úgyhogy általában nem lesz komolyabb gond. De a cicákat sose hurcold, majd lehozza őket az anyjuk, ha úgy érzi ideje van.
2015. máj. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek a kismacskák? Ha még nagyon kicsik, ne cipeld el őket, mert az anyjuk elköltöztetheti őket, lehet hogy nem is találod meg őket egyhamar. Tudom, hogy jót akartál, de a mamacica majd eldönti, hogy mikor van itt az ideje világot látni :)
2015. máj. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
(hoppá, egy kicsit eltúloztam az "őket" szót, bocsi :D)
2015. máj. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!