Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Ez sért valami szabályt?...

Ez sért valami szabályt? (többi lent)

Figyelt kérdés
https://www.youtube.com/watch?v=E93yae2D4Wg szerintem nem kell többet írni.

2015. jún. 7. 19:09
 1/7 anonim válasza:
A nyulat teljesen humanusan es a leheto leggyorsabb módszerrel ölték le. Szerintem teljesen szabályos habar nem biztos hogy ennek az interneten kellene vegeznie..
2015. jún. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Platypus ***** válasza:
Nem. Semmivel sem kegyetlenebb, mint a disznóvágás, vagy éppen a boltban megvenni a húst. A húsevés ezzel jár. Aki nem vegán, annak nem sok alapja van ezen felháborodni, mert az összes hús-, tojás- és tejtermelő állatnak is hasonló a vége, legfeljebb nem látod.
2015. jún. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem is azzal van a baj, hanem avval, hogy ez fent van youtubon vagy esetleg feltöltheti?
2015. jún. 7. 19:39
 4/7 anonim válasza:
Feltoltheti max letiltjak a videot de az sem biztos
2015. jún. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Régen mi is vágtunk le nyulakat, csak nálunk egy sódrófával ütötték le őket, szerintem akkor biztosabb a gyors halál, bár nem vagyok szakértő...Akkoriban kb. 10 éves voltam, és sokat sírtam a nyuszik miatt, de már akkor is beláttam, hogy ezért tartottuk őket, és hogy ennek így kellett lennie...:( Azért elég rossz ezt nézni, és szerintem sem okos dolog feltölteni, vagy egyáltalán levideózni, de végül is mindenki azt nézi, amire szüksége van, és lehet, hogy téged ez sokkolt, de ha valaki mondjuk nyúlvágásra készül, annak pont jól jön ez a videó, hogy meg tudja, hogyan kell a lehető leghumánusabban elvégezni...Ha pedig valakit ez bánt, az egyszerűen ne nézze meg!
2015. jún. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem sért szabályt, de nem értem... miért nem vegák az emberek! Szegény nyuszika :(((((
2015. jún. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mert ha tarkón vágod vagy levágod a fejét mi különbség van? Bár szerintem a második gyorsabb.
2015. júl. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!