Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Francia bulldog?

Francia bulldog?

Figyelt kérdés
Francia bulldogot szeretnék venni. Mennyibe kerul a havi ellatasa? 3000Ft-bol meguszom eg honapban ha 15 kg-os tapot veszek?
2016. ápr. 29. 18:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen tápot akarsz venni. A jó minőségű tápok kb. 10-15 ezer forintba kerülnek (15 kg-os). Nem tudom, mennyi időre elég egy ekkora kutyának.

Viszont nem csak a tápra kell gondolni, oltások, bármilyen betegség esetén orvosi ellátás (ami nem 2 fillér), bolha-kullancs elleni védelem stb, meg ugye maga a kutya 250-300 ezer forint.

2016. ápr. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem jack russellem van, az kb akkora mint a francia bulldog. ő belcandót kap (kb 1000 ft/kg) és ahogy utána számoltam 90 ft/napra jön ki ha 15 kg-osat veszek. de ehhez még hozzájön a kullancs és bolha elleni védekezés, amit sajnos nem lehet kispórolni.... ez is kb 2500-3000 ft körül van havonta.
2016. ápr. 30. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!
2016. máj. 2. 17:31
 4/4 anonim ***** válasza:
A bulli nagyon érzékeny fajta.Spec táp kell neki,meg zöldkagyló kivonat kúraszerűen.Sokszor van gondja a térdeivel,a csípője módosult ezért tud "lehasalni" pl.Ha csak havi 3 ezred van rá akkor nyomorék kutyád lesz!Az még egy keveréknek is kevés havonta!
2016. máj. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!