Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Tengerimalacnak zsírszeme lehet?

Tengerimalacnak zsírszeme lehet?

Figyelt kérdés
Fiatalabb hím tengerimalacomnak szeme sarkában egy rövid, fehér csík jelent meg. Nem nagy! (Bár attól függ) Nem rég jelent meg, rögtön észre vettem, de azt hittem, hogy pár nap és elmúlik. Aztán ma kicsit olvastam a dologról és kezdem gyanítani, hogy zsírszeme van. A kérdésem fő a hozzá értőkhöz lenne, mivel túl sok megoldást nem találtam a problémára az ezzel foglalkozó oldalakon. Érdemes ezzel beállítani a malacom orvosához, vagy van valami más praktika?

2016. júl. 13. 23:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Amelyik élőlénynek van szeme, annak lehetnek szembetegségei

Amelyik élőlénynek van segglyuka, annak lehet aranyere

És így tovább..

De hogy a kérdésedre válaszoljak, lehetséges, de az is, hogy csak megkapta egy kicsit a szemét a forgács

2016. júl. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én a helyedben elvinném állatorvoshoz,külön házi praktika nincsen rá sajnos,max. annyit tehetsz,hogy kamillával borogatod neki,az hasznos,de ezen kívül mást nem tudsz! És ha csak romlik,akkor mindenképpen irány a doki!
2016. júl. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!