Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Nyúl bezárva már hosszú évek óta?

Nyúl bezárva már hosszú évek óta?

Figyelt kérdés
A nyuszink makk egészséges, viszont eléggé elvan hízva. Szerintem már öt éve a ketrecében van... Szeretném nagyon kiengedni, viszont tesóm mindig mondja hogy ne mert lehet valami baja lesz, és a nyúl egyébként is ketrecben is jól érzi magát. Szerintetek ki kell engednem? Nagyon megviselne ha azért esne baja mert bevan zárva már évek óta...
2016. júl. 19. 23:22
1 2
 1/12 anonim válasza:
Én azt tanácsolom neked csinálj neki kertben (ha nincs az udvar is jó) egy ketrecet, ami sokkal tágasabb, mint a rendes ketrece. Ennek a lényege az, hogy nagyobb teret kap, tud ugrándozni kedvére, na meg érzi a lába alatt a friss füvet, talajt. Amugy meg ha nincs ilyenre lehetőség kiengedheted nem lesz semmi baja, csak ne hagyd egyedül
2016. júl. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, félpercenként frissítgettem hátha válaszol valaki.. nagyon remegek meg gyomoridegem van hogy baja lehet. Köszönöm szépen a választ, meglesz!:)
2016. júl. 19. 23:39
 3/12 anonim válasza:
Lehet baja. Minden nap ki kéne engedni legalább 15 percre.
2016. júl. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 bollocks ***** válasza:
27%
Öt éve magasról leszarod, most miért kell percenként frissítened? Nem tökmindegy neki?
2016. júl. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
60%
szegény:( az enyém órákig el tud szaladgálni a lakásban. semmi baja nem lesz ha kiengeded!
2016. júl. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Harmadik, tűnj innen a francba... fogalmad sincs a családi hátteremről, hogy mi folyik itt, milyen jogon szólsz bele te bármibe is? Mert ha még a kérdésre válaszoltál volna, de nem. Nyomorult.
2016. júl. 20. 00:03
 7/12 kaldenecker anka válasza:
Nekünk is van , és nyúl hámunk is van ezért estefele hettente 3szor ki megyünk a legkozelebbi parkba. Ha meg koszos lesz meg fürdeted. ;)
2016. júl. 20. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem értem.. miért lenne baja attól, hogy végre szaladgálhat egy jót? Nem látok ebben semmi veszélyt..

A másik, hogy ketrecben jól érzi magát.. ezt vajon miből vonták le? talán mosolyog?

Egy állat se érzi jól magát fogságban, pláne egy olyan nem akinek napi több órás szaladgálásra, lenne szüksége.

Biztos vagyok benne, hogy nagyon örülne egy kis kifutónak. Nagyon könnyen elkészíthető, de arra oda kell figyelni, hogy valamennyire le kell ásni mert ha unatkozik kikaparja magát.

2016. júl. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
47%

Nyúlhámot NE!!!


Életveszélyes a nyuszira nézve.


Ha tudsz, csinálj neki egy kifutót a kertbe, ami elég tágas. Fedd le, hogy ne tudjon kiugrani (és egy részét takard le, hogy árnyékba húzódhasson)

2016. júl. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
én is azt tanácsolom h keríts le neki egy részt és oda engedd ki :) ha egy 100 m2-es fákkal, bokrokkal tarkított udvarban szélnek ereszted, pár órát majd fogócskázhatsz vele :D
2016. júl. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!