Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Hol lehet bejelenteni azt...

Hol lehet bejelenteni azt hogy nem viszi le a fölöttem lévő a kutyáját soha sétálni?

Figyelt kérdés

Mivel itthon vagyok a gyerekekkel gyeden ,és egyszerűen birzalmas hogy látom hogy hazajönnek a gazdái és figyelem mindig eddig talán ha 2x láttam hogy leviszik sétálni a kb 3 év alatt!!

Sürgős

11 kerületben lakunk

Budapesten


2016. aug. 18. 15:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%

és ez hogy lehetséges? hova jár wc-re az a kutya pl?

biztos vagy benne,hogy nem viszik ki soha?megvan még egyáltalán nekik a kutyájuk?

egyébként nem szép dolog így leskelődni a szomszédok utána. de mivel állatról van szó,megértem hogy aggódsz. de az is fura,hogy egész nap figyeled őket?

2016. aug. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Milyen kutya?
2016. aug. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Twljesen mindegy mikyen kutya!!

Amugy kicsi olyan törpe spicc méretű, mivel mint irtam 1x 2x levitték de olyan titokban hogy csak egy vakkantást hallottam a kutyától!!

Igen itt van most is éppen ugat mert hallom ,a gyerekeim meg aludnának !!

De nem ez volt a kérdés!

Legyetek szívesek arra válaszolni

2016. aug. 18. 15:36
 4/17 anonim ***** válasza:
14%
Te egész nap őket lesed? Aztán meg feljelentenéd őket? Szép.
2016. aug. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Utolsó te nem vagy normális az tuti!

Segítséget kérek egy kutyus védelmében és még én vagyok lecseszve!!

Hát gratulálok neked !

2016. aug. 18. 15:51
 6/17 anonim ***** válasza:
4%
Non-stop leskelődsz utána? Hűű de gáz....
2016. aug. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
29%
Egyrészt semmi közöd hozzá, másrészt te minden pillanatot az ablakban töltesz?? Vagy honnan tudod, hogy nem vitték le a kutyát, amikor te épp végre valahára a gyerekeddel foglalkoztál leskelődés helyett?
2016. aug. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
50%

Látom senki sem érti, hogy mit akarsz kérdezni.


Nálunk ugyanez van a közvetlen szomszéddal. Két hónapja költöztek ide, két hónap alatt egyszer sem vitték le a kutyát. (havannai bolognese) Szerencsétlen kutya állandóan ugat, mert ki van csapva az erkélyre, és csórikám pitbullnak hiszi magát, ami él és mozog azt megugatja. Ugat éjjel 11-kor és ugat hajnali 4 órakor amikor elkezd pirkadni. HOgy hova jár pisilni, kakilni? Nem tudom, gondolom macskaalomra szoktatták, hiszen ha egy kutyának bizonyos vezényszavak betaníthatók, akkor nem nagy kunszt arra tanítani, hogy egy helyre végezze a dolgát. Régen osztálytársam csivavája is macskaalomra járt a wc mellé, mert odaszoktatták. Na már most én írtam egy levelet a kedves szomszédnak, hogyha nem tesz csodát a kutyával és továbbra is így ugat, akkor írni fogok az önkormányzatnak, hogy megnehezíti a lakóközösség életét, és ráadásul ez csendháborítás is.

2016. aug. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%

akkor örülök,hogy nem csak nekem furcsa,hogy valaki éjjel nappal a szomszédokat lesi. huhh..

1# vagyok.

annyit tudsz tenni kérdező,hogy felmész a szomszédhoz amikor ugat a kutya és megkéred,hogy legyenek olyan szívesek levinni sétálni és megnevelni,mert nagyon idegesítő, nem tudtok tőle pihenni. nem egészséges ,hogy egy kutya állandóan ugasson. nincs lemozgatva vagy neveletlen.

ha nem válik be,akkor esetleg szólj az állatvédőknek. de tényleg nem hiszem,hogy létezne,hogy valaki évekig nem viszi le a kutyát sétálni.

én is ismerek hanyag gazdát,de legalább pisilni,kakilni leviszik az állatot.

2016. aug. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
38%

Egyszerűen én nem értem. Nem lehet, hogy a kutyát akkor sétáltatják amikor szépen csicsikáltok az ágyban? Vagy dolgoztok? Vagy a budin ücsörögtök? Tényleg van olyan ember aki ennyire figyeli a szomszédot, hogy mikor, merre moccan és viszi-e a kutyáját sétálni? Képzeljétek én hajnali 4-5 fele (is) vittem a kutyát sétálni, és ha olyanja volt éjszaka is. Nos, senki sem látta....

Ha ennyire zavar, menjetek és segítsetek nekik. Biztosan jobban esne egy jóindulat, mint egy pletykás, zsörtölődő, unatkozó lesiszem....

2016. aug. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!