Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Hány éves kortól lehetek az...

Hány éves kortól lehetek az állatvédő szolgálat tagja?

Figyelt kérdés

[link]



Sziasztok nagyon szeretnék az állatvédő szolgalát tagja lenni az oldalon találtam jelentkezési lapot de azt nem hogy hány éves kortól lehet.

15L

Köszönöm a válaszokat.


2017. jan. 8. 15:19
 1/5 A kérdező kommentje:
*Állatmentő
2017. jan. 8. 15:19
 2/5 anonim ***** válasza:
Sehány. Csak vegánokat vesznek be a csapatba. Egyèbkènt ha valóban komolyan gondolod az állatvédelmet, akkor jobban jársz ha barátokkal vagy egyedül csinálod. Felesleges csatlakozni bármelyik "állatmentő" szervezethez, ez sajnos nem úgy működik nálunk mint külföldön.
2017. jan. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát, tekintve hogy a jogsi-saját jármű nagy előny, szerintem 18+. De ha annyira akarod, próbáld meg, veszteni nem fogsz vele, maximum elutasítanak. Végülis 15 évesen etethetsz, takaríthatsz is.


2-es hogy működik? Komolyan érdekel.

2017. jan. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De biztos hogy csak vegánokat vesznek be?láttam hogy vegák és a jelentkezésbe is csak annyi van hogy mit gondolok a vegán életmódról.
2017. jan. 8. 15:54
 5/5 anonim ***** válasza:
29%
ez most komoly,tényleg csak vegákat vesznek be?ezesetben ott ro*a*jon meg mind
2017. jan. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!