Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » A kiskölyök, aki megölte a...

A kiskölyök, aki megölte a szurikátát, megúszta egy ejnye-bejnyével? Vagy még meg is dicsérték?

Figyelt kérdés

#szurikáta #állatkinzó
2018. máj. 30. 18:27
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
75%
9-es hozzászóló: tökéletesen látod a helyzetet.
2018. jún. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 44zoltan válasza:
15%
Jól tette ha megőlte.Sőt az álatkerteket kellene feljelenteni mert nem megfelelő körülmények közt tartották azt a kis patkány álatot . Amúgy ilyen miatt valaki az én gyerekemet fenyegetné élve eltemetném.
2018. jún. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
40%
A szülei a szar emberek őket kell jogilag felelősségre vonni nem a kölyköt. Ő nem tehet róla, hogy hülyének nevelték.
2018. jún. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
78%
Valamilyen szinten igazad van utolsó, de az sem megoldás, hogy ma már egy gyereket soha, semmiért nem lehet felelősségre vonni. Most általánosságban véve mondom. Így előbb-utóbb semmilyen felelősségtudatuk nem lesz a gyerekeknek, felnőttkorukra sem.
2018. jún. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
66%
Jaaaj, de intelligens vagy, 12-es! :D Ekkora barmot...
2018. jún. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 hszilard76 válasza:
31%
Végre nem a kutyákat és a macskákat védik a városi, kamu állatvédők. Tulajdonképpen ennyi haszna volt a szurikáta ügynek.
2018. jún. 5. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
47%

Helló!


Alapvetően úgy érzem, hogy túl van dimenzionálva az állatvédelem.

Törvény van rá, hogy egy hörcsögnek - ami egyébként egy kártékony állat - mekkora az a minimális tartótér, egy emberre nincs ilyen kötelező előírás, ami az államot kötelezné, hogy biztosítson mindenki számára. Elő van írva, hogy egy tojótyúknak kapirgáló hely kell, egy macskának játszótér, ... Az ember gyerekének nincs előírva, hogy otthon, és az iskolában mekkora helyet kell biztosítani ahhoz, hogy játszani tudjon és ne legyen depressziós, ...

Pedig az állat az állat, az ember az ember.

Úgy gondolom, hogy legalább hasonló védettségben kellene tartani minket, embereket, és majd utána valahol a végén kellene foglalkozni az állatokkal.

Az a gyanúm, hogy ezt is politikai érdek - szavazatszerzés - hajtja.

Üdv.

2018. jún. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Bocsánat, nagyon ritkán jutok fel ide, nem tudtam, hogy ezt már más is kérdezte. Én épp olvastam a cikket az esetről, és amiatt tettem fel a kérdést. Azóta nem voltam fenn, most olvastam a válaszokat. Nem kommentelem.
2018. jún. 6. 21:51
 19/19 anonim ***** válasza:
50%
kar hogy a kolykot nem vagta foldhoz mondjuk egy medve vagy egy oroszlan. undorito kis fereg. azt hiszem ha az en gyerekem tett volna ilyet akkor amit otthon kapott volna tobbet nem felejtette volna el meg 90 eves koraba sem. romlott lelku kis szemetlada.
2018. júl. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!