Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Mit szóltok ehhez a videóhoz?

Mit szóltok ehhez a videóhoz?

Figyelt kérdés
Szerintem borzasztó és értelmetlen. Csak tönkreteszik az állat húsát ha félemlítik/kínozzák.

2018. dec. 10. 18:32
 1/6 A kérdező kommentje:
2018. dec. 10. 18:34
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs rajta túl sok meglepő. Max annyi hogy eszük nincs hogy leszúrják, inkább szenvednek vele.
2018. dec. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem szándékosan csinálják így. Vietnámnak vannak olyan elszegényedett részei, ahol tényleg még egy normális kést se tudnak beszerezni az emberek. Enni pedig muszáj, így marad ez a megoldás.
2018. dec. 12. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Húsevő vagyok, de elszomorít. Felesleges szenvedésnek teszik ki szerencsétlent. Nem direkt kínozzák, egyszerű tudatlanság, persze jóérzés egyikbe se szorult...


Megenném én is malacot, ha rá lennék szorulva, de így képtelen lennék végezni vele.

2018. dec. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Primitív, barbár módszer! A második csapást már meg sem bírtam nézni... Nem tudom miért kell belinkelni ilyen videókat. :\
2018. dec. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#3 Ember. A végén ott volt a kés. Nem néztem végig, de beletekerve láttam csak pillanatokat. Ott pont láttam. Elfogott a hányinger a végére. Kései komment, de nem hagyhattam szó nélkül. És egyetértek az 5-ikkel. És a 4-ikkel is.
2020. jún. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!