Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Hol vannak Magyarországon...

Fehér Barbara Kyoko kérdése:

Hol vannak Magyarországon denevérmentéssel, gondozással, foglalkozó szervezetek? Hogy lehetek a tagja?

Figyelt kérdés
A vas megyei egyesületeknek különösen örülnék :)

2019. júl. 23. 03:15
 1/3 anonim válasza:
Keress fel barlangász egyesületeket, nagy valószínűséggel ők tudnak segíteni. De ha ilyesmit szeretnél csinálni szabadidődben, akkor nyilván meg kell tanulnod biztonsággal barlangban közlekedni, barlangászni, hisz csak úgy tudsz csatlakozni egy ilyen társasághoz. Lévén denevérek főleg barlangokban vannak, nem csak házak padlásán. :) Remélem tudtam segíteni.
2019. júl. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Első válaszoló! Köszönöm szépen a segítséget. :) Én sok olyan képet is láttam, ahol erdőkben csinálják, nagy hálókkal.(Magyarországon is) Megvizsgálják őket, megjelölik, ha pedig árva, vagy sérült állatot találnak, beviszika központjukba.

Erdei odúkat átnéznek, és hasonlók. Persze, a barlangászkodni is érdekes lehet, de erdőkben, és hasonló helyeken talán már most is tudnék segíteni, azt hiszem :)

2019. júl. 28. 00:40
 3/3 anonim ***** válasza:

Magyar Madártani és Természetvédelmi Egyesületnél is érdeklődhetsz. Nekik vannak denevérvédelmi programjaik, meg tanácsot is tudnak adni. 🙂


mme.hu

2019. aug. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!