Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szerintetek milyen halak...

Szerintetek milyen halak illenének ebbe az összeállításba?

Figyelt kérdés

[link]


Az akva maga 45liter, szűrés kb nincs, egy cseh légátemelő húzza át a vizet a nád gyökerei közt, úgy tűnik működik ez a fajta.. szűrés(?). világítás valami noname neon, nem több mint 10 watt illetve egy ablak..Élőlények nincsennek, csak a náddal behozott pár vizibolha és csiga, ők azthiszem jól érzik magukat. Kb hat hete működik így, vízcsere még nem volt. Nád mellett van még hólyagos vizikehely, alig pár levél volt mikor elhoztam, azóta azthiszem szépen nől... Bár lehet nem lesz neki elég a tápanyag..


De a kérdés: milyen halak illenének ide? Tudom, nem nagyon lehet válogatni a méretek miatt.. guppikra gondoltam, mondjuk egy öt fős hím csapat... szerintetek? Vagy betta, de mivel nincs fedve ezért őt kizárnám. Más tippek?


2019. aug. 9. 16:13
1 2
 11/13 Tevenyereggyarto ***** válasza:

#9 Salx Narval

Engem is. Bár nekem vödreim s egy nagy fémcsöbröm volt. Mindenféle viziizével s főleg sárgahasú unkával (avagy “szent györgy béka”) mókuskodtam :).

2019. aug. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Salx Narval ***** válasza:
Azokat én is bírom, de a kedvencem a leveli, most is vannak, a sövényen és a sziklakerten osztoznak a gyíkocskákkal.:D Nálam naphalak voltak az első komolyabb lakók és végül is miattuk kaptam meg az első üvegakváriumomat, jobban mondva nagyapám és a szomszéd bácsi készítette, ilyen vaskeretes beüvegezett doboz volt. Bocs kérdező, kicsit elkalandoztam.:D
2019. aug. 10. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Salx Narval ***** válasza:
Jobban mutatna egy sötét hátlappal és én azért valami normális talajt is tennék bele ha már növényekben és halakban gondolkodom. Ha mást nem is, legalább durva homok és 1-3mm folyami sóder keverékét.
2019. aug. 10. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!