Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Halak, akvarisztika

A kérdés

Szerintetek kibírna egy betta 5 órás utat kocsiban?

Haza megyek látogatóba, gondoltam hozok az ottani kereskedésből egy bettát, szerintetek van esélye kibirni az utat vagy inkább vessem el az ötletet?

aug. 11. 19:38  Privát üzenet  

A válaszok
Miért nem jó a lakásodhoz közeli kereskedésből hozni egyet? Nem olyan különleges ez a fajta, hogy ne lehessen bárhol venni, felesleges ekkora stressznek kitenni azt a halat.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont aug. 11. 19:49 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Mert itt még nem láttam szépet. Nem mertem venni mert betegesnek neznek ki.

De jó akkor elvetem🤷🏼

# 2/3Időpont aug. 11. 19:56 Privát üzenet
Salx Narval nevű felhasználó válasza:

Ennyi időn át zötykölődni azért nagyon nagy stressz még akkor is ha jól rákészülsz. 5-óra alatt átlehet autózni az egész országon, csak akadna közelebb is neked tetsző hal ha kicsit utána járnál. Nem kell azért lemondani róla biztosan találsz fogsz ha nem sietteted a dolgot.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont aug. 12. 07:33 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Tapasztalt akvaristák! Leendő betta tulajdonosnak adnátok tippeket?
Tudja esetleg valaki, hogy a halak miért csinálják azt, hogy uszkálnak aztán egyszer csak hanyatt vágják magukat 12 órás állásba?
Betta hím bántja a nőstényt, mit tegyek?
Mi jó a bettának?
Tudsz segíteni betta akváriumba?
Elfertőződött a betta uszonya?!

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Halak, akvarisztika rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!