Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mit csináljak a tetrákkal?

Mit csináljak a tetrákkal?

Figyelt kérdés

Kezdő akvarista vagyok.

Van 4 db fekete tetrám és mellette guppik. A guppikat nem rég szereztem be.

Eléggé terrorban tartják a tetrák a guppikat. Mit tudnék velük kezdeni? Adjam el? Ha igen akkor hol tudom ezt megtenni?


2019. aug. 13. 18:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Hány literes akvárium? A tetra 120 literes mérettől javasolt. Melyik halból mennyi van?

Tetrát hosszú úszójú hallal együtt nem tartunk amúgy, mert csipked.

Kezdj el szakirodalmat olvasni.

2019. aug. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

54 literes akváriumban van 4 tetra és 2 guppi.

Tetráknál, 1 hím és 3 nőstény

Guppiknál, 1 hím és 1 nősteny.


Én azt értem hogy most ez így nem jó de tanultam belőle és segítséget szeretnék kérni, hogy ilyenkor a tetrakkal mit csináljak? Eladni szeretném, ha ez így megy tovább.

2019. aug. 13. 18:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Add el őket. Facebookon van csoport ahol lehet hirdetni.
2019. aug. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2019. aug. 13. 18:48
 5/5 Salx Narval ***** válasza:
A tetrák az egyik probléma, a másik a guppik párban tartása, 1hím 2-3 nőstény aranyban kellene lenniük, ez esetben viszont fél év alatt túlnépesítik az akváriumot. Én azt tanácsolnám, hogy a tetrákat próbáld guppi hímekre cserélni és a nőstényt is ajándékozd el, vagyis csak hím guppikat tarts. Legközelebb körültekintőbben vásárolj.
2019. aug. 14. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!