Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Lehetséges, hogy az aranyhal...

Lehetséges, hogy az aranyhal bántson egy másikat?

Figyelt kérdés

Tehát adott egy sapkás aranyhal, kb 16cmes. 2éve van az aksiban. Semmi baj nem volt vele. Most beletettem a halakat és jött bele még egy másik aranyhal, egy fekete( kb 4cmes)

és állandóan csípdesi a nagy aranyhal farkúszóit!!

Miért? Elfog múlni? Válasszam külön őket?


2010. júl. 13. 14:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ezt csinálta.Amikor az aranyhalam (ő is 2 éve volt már meg)már a harmadik "társat" ölte meg,én felhagytam a kísérletezéssel,hogy több hal legyen az akváriumban.Úgy oldottam meg,hogy a kis akváriumban volt az aranyhal egyedül(nagyon jól elvolt)és külön volt egy másik a többi halakkal...
2010. júl. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy neked egy aksim van, egy 160 literes. És a kicsi bántja a nagyot.
2010. júl. 13. 15:29
 3/4 A kérdező kommentje:
*nekem
2010. júl. 13. 15:29
 4/4 anonim ***** válasza:
Ilyen nekem is volt, kiis nyírta szerencsétlent, de most jött még kettő másfajta aranyhalak és most elvannak.....az előzőt biztos nem bírta....én se birok mindenkitXD
2010. júl. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!