Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Vízlágyítás kevertágyas...

Vízlágyítás kevertágyas műgyantával az akváriumban?

Figyelt kérdés

Kis akváriumban meg se merném próbálni, de most váltottam egy közepes méretű (160l) akváriumra ami azért szerintem van elég nagy ahhoz hogy tegyek egy próbát 1-2dl (10-20 liter víz lágyításához elegendő) gyantával egy akasztós szűrőben elhelyezve....

Szerintetek?

Az alapján hogy amúgy is csak beönteném a lágyvizet cserénél szerintem nem veszélyesebb magában az akváriumban csinálni pár óra alatt, habár nem vagyok tapasztalt ilyen téren. Kipróbáljam?

Sajnos vödörben nagyon macerás lenne, kénytelen lennék visszaállni csapvízre :(



2019. szept. 12. 10:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Honnan vetted ezt a hülyeséget? Leakarod ölni a halaid mert akkor hajrá! A nitrát megkötő gyantát lehet akváriumban használni....
2019. szept. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szerintem annyira nem vad ötlet, technikailag ugyan az történik mint a vödörben történne csak kisebb változással a vízre...
2019. szept. 12. 21:46
 3/5 anonim ***** válasza:

Senki se használja így , de biztos mindenki hülye cska te vagy helikopter.

[link]

2019. szept. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kicsit olvasgatni kéne mielőtt hülyeséget találsz ki.

[link]

2019. szept. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Olvasd el a hozzászólásokat is.

[link]

2019. szept. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!