Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 34fokos az akváriumom, a...

34fokos az akváriumom, a pandáim már csak pihegnek, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Vérzik a szívem,jégakut tettem már zacsiba bele,hogy hűtse a vizet de éjjel ,hogy oldjam meg??

segísetek kérlek..


2010. júl. 15. 15:07
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
a hivatalos neve Corydoras PANDA ..erről ennyit..
2010. júl. 15. 15:20
 2/22 anonim válasza:
0%

Hörcsögöm is szenved, folyton az üveghez nyomódva alszik, nem az odúban. Hűteni nem tudom, hogyan tudnám.

Panda, akváriumban? Valami halfajta? Mert gondolom, hogy nem az emlős.

2010. júl. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
2010. júl. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi bajuk, pláne, hogy pár nap és elmúlik ez a hőhullám. Ezek trópusi halak, bírják.
2010. júl. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
55%

Ne haragudj, kedves kérdező, nem tudok segíteni, mert nem értek a halakhoz... DE!

Nem értem, hogy lehetnek ennyire b.nkók az emberek?! Akinek nincs annyi IQ-ja, hogy kikövetkeztesse, hogy a kérdező egy halfajtáról beszél, azzal nagy gondok lehetnek.

2010. júl. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
a jégaku jó ötlet, plusz segíthet han az akváriumát a földre teszed, sokat hűt rajta. esetleg ahányszor csak tudod mondjuk óránként, pár bögrényi vizt cserélheted is.
2010. júl. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Szval szerintem bőven elég amit teszel,este még mielőtt elalszol akkor tedd be a jégakut és reggel mire felkelsz nem lesz gond(éjszaka csak hűvösebb van) :) kitartás.
2010. júl. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
az egyik sztem megadja magát,nem bír lent maradni a víz felszínén lebeg már,külön vettem,de elvileg ez a hal 22-28fokos vízben él,tehát bírni kellene,remélem nem más a baja..
2010. júl. 15. 15:35
 9/22 anonim ***** válasza:

Kérdező,ne a többieket szidjad,legközelebb érthetőbben írd ki a kérdés!

Ha 22-28 fokos víz a jó nekik,akkor miért kéne bírniuk a 34 fokosat?Ezt most nem értem...

2010. júl. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Nézzétek ,komolyan ennyi ráérős ember van??

ezt ti tényleg poénosnak tartjátok?

Nyílván ha panda macim lenne,nem az akvarisztikai rovatba írnék,ha meg akvaristák vagytok akkor szégyellhetitek magatokat,hogy ennyi eszetek van..

2010. júl. 15. 15:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!