Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hólyagcsiga ellen mi a legjobb...

Hólyagcsiga ellen mi a legjobb módszer kiírtani?

Figyelt kérdés
Már legalább 10 db van és nem tudom hogy lehetne megszabadulni tőlük mert ahhoz hogy kivegyem még nagyon picik és nem bírom semmivel megfogni de attól félek ha megnő akkor negint szaporodik tovább és ugyanott leszek mint azelőtt.

2019. nov. 2. 16:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Én zöldséget szoktam betenni arra rámásznak és kiveszem könnyedén az állomány 1/3-át. Ezt megismételed párszor és egy pár hétig megint nem látsz többet belőlük. Nálam mondjuk van egy egészséges mennyiségű csapat belőlük mindig meghagyva, mert hasznosak.
2019. nov. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálam nagyon szelektívek, még a legzsengébb hajtásokat is kikerülik, ha nem dobok be néha valami elhalt növénydarabot egyszerűen kipusztulnak. Sok a növény, kevés a fény, algát ritkán találnak.
2019. nov. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálam a csigaevő csiga (helena) oldotta meg a problémát. Vettem belőle 4et 100 literbe, 3 hét múlva nyoma sem volt a betolakodnóknak.
2019. nov. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!