Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 105literes akváriumot (75cm...

105literes akváriumot (75cm széles 40cm magas) feltöltöttem és 5mmes hasa lett az üvegnek. Ez így biztonságos?

Figyelt kérdés
Szettben vettem az akváriumot merevítés nélkül készült gyárilag 4max5mes üvegből. Nincs tolómérőm és nem tudom pontosan mérni csak vonalzóval.
2019. nov. 25. 11:28
 1/2 Agonoize ***** válasza:
100 liter fölött már 6 mm a szabvány méret,de gondolom 5mm még elfogadható.
2019. nov. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Salx Narval ***** válasza:
Hát, azért elég bátrak ha valóban csak 5mm az üveg és merevítést sem tettek. Ami azt illeti az 5mm hasasodás nem vészes de azért én megerősíteném a felső széleken egy-egy üvegcsíkkal. Az én 100-litereseim mind 6-os üvegből és merevítéssel készültek de én eléggé majrés vagyok ezen a téren.:D Az üveggel biztosan nem lesz baj, csak az a kérdés, hogy a ragasztójuk meddig bírja, én nem lennék nyugodt azt tudom.
2019. nov. 27. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!