Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mennyibe kerül egy teljes...

Mennyibe kerül egy teljes akvárium teljesen felszerelve?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy kb. 60-70 literes akváriumot, ez kb mennyibe kerülne?

2019. dec. 21. 14:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekünk egy kis teknős van, felszereléssel, kajával, teknőssel együtt volt 40 ezer. Amiből a teknős csak 5 ezer volt.
2019. dec. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%
Igaz nem teknőst kérdezted csak kB tudsz nagyjából árakat. De vannak weboldalak ahol össze tudod szedni mi kell.
2019. dec. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Skid05 ***** válasza:
100%

Ajánlott külön megvenni az egyes tételeket, mert habár csábítónak hat a készen kapott szettben árult összeállítás, az ára nem véletlenül annyi. Vagy nem megfelelő minőséget pakolnak bele vagy nem a megfelelő méretet adják hozzá.

Szóval egyesével újonnan beszerezve a tételeket olyan 40-50e közé mondanám.

2019. dec. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én úgy szoktam számolni, hogy 100 liter alatti akváriumoknál literenként kb 1000-1500 forintra jön ki üveggel, berendezéssel, hallal, teknikával együtt.


ahogy előző írta ha van idő és nem azonnal kell az egész szett, akkor érdemes összeszedegetni innen-onnan a cuccot.


vagy érdemes használt akváriumot is venni.

én a 160 literes 8-as üvegből lévő tartályt 5000 (ötezer) forintért adtam el. igen... költöztem - szóval ki lehet használni ilyen helyzeteket.


aljzatot sem feltétlenül kell megvenni a drága előre csomagolt akármiket.

én a vasútról szereztem mozdonyba való homokot. 25 kg-s zsákot 2 sörért :D igaz sokat kellett mosni, de olcsó volt.


köveket egy tüzépen szereztem be.

mondtam, hogy válogatnék 10-20 kg követ akváriumba lenne.

mondák oké, ott van. összeszedtem és amikor fizetni akartam mondták, hogy takadorjak a p..ba onnan :D úgyhogy a kövek ingyen voltak :D - nem voltam ismerős a tüzépen csak arra jártam és láttam érdekes köveket azért mentem be, úgyhogy nem volt hátszél.

2019. dec. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!