Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Lehet-e együtt tartani guppit,...

Lehet-e együtt tartani guppit, black mollyt és neonhalat?

Figyelt kérdés

2020. jan. 14. 14:28
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Lehet.
2020. jan. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
igen, régebben nekem pont ilyen fajták voltak együtt és teljesen jó volt
2020. jan. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Mekkora akváriumban tervezed? Mert ilyen esetben az akvárium nem lehet 80cm hosszúság alatt a neon, és 90 liter alatt a molly miatt! Ezt vedd figyelembe, ha nem akarod kínozni az állatokat.
2020. jan. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Salx Narval ***** válasza:
100%
Az attól függ, hogy "biotóp" környezetbe akarod e nevelni őket, mert akkor nem. Ha viszont így is úgy is sima csapvízbe kerülnének akkor gyakorlatilag mindegy. A víz paraméterei határozzák meg, hogy melyikeknek kedvezőbbek a körülmények. Ezek régóta beakvarizált halak, viszonylag jól tűrik a köztes vizet ha minden más feltétel adott lesz. Én ennek ellenére biztatnálak, hogy olvasd el a tartási körülményeiket és a szerint társíts összeillő igényű halakat, hogy mik a lehetőségeid. Más dolog halakat tartani és megint más nevelni, vagyis jól tartani.
2020. jan. 16. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2020. jan. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Tavaly én is pont ezt próbáltam ki, csakhogy nem folyt valami jól. A molly állandóan a guppit kergette, az meg összevissza csípte. A neonhalakat azért hagyták. Lehet, hogy különösen agresszívakat vettem, de vigyázni kell.
2020. jan. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
40 éve is megvan, hogy akvarizáltam, de emlékeim szerint a neonhal jobban szereti a lágy vizet.
2020. jan. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!