Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Így át lehet költöztetni a...

Így át lehet költöztetni a garnélákat új akváriumba?

Figyelt kérdés
Van egy nagy akváriumom amiben elszaporodtak a garnéláim (ebben van több hal is). Át akarom rakni a garnélák felét egy új akváriumba és arra gondoltam, hogy az új akváriumot félig feltölteném sima vízzel (azzal amit a mostani akváriumba is szoktam rakni mikor vízcserét csinálok) illetve a mostani akváriumban csinálnék egy 50 %-os vízcserét és azt az 50%-ot amit kiöntenék e lefolyóba beleraknám az új akváriumba. (nem tudom ez mennyire érthető xd) Persze nem az egészet, az alján felgyülemlett koszt nem raknám bele az akváriumba.. Csak gondoltam így nem sokkolnám a szervezetüket azzal, hogy egy teljesen új vízbe rakom őket.
2020. febr. 2. 13:37
 1/3 A kérdező kommentje:
Illetve ti milyen szűrőt/ világítást raknátok be nekik? 40 literes akváriumot vennék nekik, sok növénnyel.
2020. febr. 2. 13:43
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Persze csinálhatod de a szükséges 3 hetet így is ki kell várnod a szűrőbacik miatt, hogy ne legyen gondd az ammónival.
2020. febr. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :)
2020. febr. 2. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!