Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Az egyik endler guppi hímem...

Az egyik endler guppi hímem furán viselkedik. Lehet rajta segíteni?

Figyelt kérdés

Néhány napja elkezdett visszahúzódóbb lenni. Lement a növények alá, nem evett. Ma mikor hazaértem, azt vettem észre, hogy körbe körbe úszkál és merev a teste. Van valamilyen gyógyszer ami segíthet? Ha nem, mi lenne a legkíméletesebb megoldás?

A többi halam jól van, nem tudom mi történhetett ezzel az eggyel. :( Nem igazán változtattam semmin, nem került be új hal vagy más élőlény.


2020. febr. 10. 16:18
 1/3 V. Hélix ***** válasza:
Ez így kevés információ. Hány liter az akva, fajonként hány hal van, milyen a szűrés, mennyi növény, vízkeménység, hőfok, mivel etetsz, használsz-e növénytápot(ha igen milyet,hogyan) ,vízcserék mértéke és gyakorisága, volt-korábban gyógyszer/algaírtó stb. ami befolyásolhatja a vizet?
2020. febr. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Sajnos már mindegy. :( Elkezdett nagyon durván rángatózni, lesüllyedt az aljára, megint össze vissza rángatózott.. nem bírtam tovább nézni, amilyen kíméletesen csak tudtam véget vetettem a szenvedésének..

Egyébként már majdnem egy éve megvan az akvárium, semmi új dolgot nem használtam, ugyanúgy csináltam mindent mint eddig. A többiek úgy tűnik jól vannak, remélem így is marad! :(

2020. febr. 12. 16:47
 3/3 V. Hélix ***** válasza:
Ha egy beteg lett lehet a többi is az lesz, jó lenne, ha leírnad az akva adatait.
2020. febr. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!