Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 33 literes akváriumba hány db...

33 literes akváriumba hány db garnélát lehetne rakni, és milyen kellékek kellenének hozzá?

Figyelt kérdés
2020. febr. 26. 21:54
 1/5 anonim válasza:
Ez engem is érdekel de én 120 literesbe szeretnék
2020. febr. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
45%
Szia. Hivatalosan 15 literre 8-10 garnéla, nekem 40 literesbe van kb 100 darab de lehet több, konkrétan kellék nem kell hozzá. Víz legyen 20 és 28 fok között, sötét talajt szeretik és a dús növényzetet ennek mondjuk a jávai moha tök jó. :) Kajának tökéletes nekik a halkaja is de lehet direkt garnéla tápot is venni, én szoktam algatablettát adni nekik meg forrázott zöldségeket is (répa, sütőtök, karfiol, uborka, de akár tyúkhúrt is lehet nekik adni. Igazi minden evők).
2020. febr. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
azzal kiegésziteném, hogy minden garnélának kicsit más az igénye, tehát azért a vizparaméterekkel babrálnod kell, nem feltétlen lehet csapvizben tartani őket
2020. febr. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kettes kuldenel egy kepet? Nem lattam meg ilyet, milyen 100 garnela egybe..:)
2020. febr. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Agonoize ***** válasza:
Kellékek alatt gondolom a technikai cuccokat értette a kérdező fűtés bármilyen jó ami szabályzós az nem drága szűrést az akvárium méretéhez igazítsd világítást meg a növények igényeihez.
2020. márc. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!