Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ha a 3D-s dekor hátfal mögé...

Ha a 3D-s dekor hátfal mögé teszem be az akváriumba a belső szűrőt, akkor rendesen meg tudja szűrni a vizet?

Figyelt kérdés
2020. márc. 31. 12:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor hogy szűri a nagy vízfelületet. Felesleges. Nekem is 3D hátterem van, nem algás a víz mögötte sem.
2020. márc. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Alul ki kell vágni a hátteret és felül ahol nyomja ki a vizet ott pedig szintén meg kell kicsit vágni, hogy a víz ne a háttérbe forogjon vissza, hanem a fő víztérbe.

Tegyél valami finom rácsot, hálót amin a hal nem tud átmenni a háttér mögé.

2020. márc. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Már megoldottam köszi, bent hagytam a fal mögött a szűrőt, viszont úgymond megnyitottam a fal egyik szélét, így szűri a vizet és nincs nagy áramlás sem. Nem igazán tűri a halam a nagyobb áramlást, betta :D
2020. márc. 31. 18:38
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezt érdemes úgy csinálni, hogy kialakítasz rekeszeket a háttér mögött. De ezt úgy korrket csinálni, hogy beteszel egy másik üvegfalat, arra rá a hátteret. Persze úgy, hogy legyen be- és kimenő ág.
2020. ápr. 1. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!