Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ha a fénycső lekapcsolva is...

Ha a fénycső lekapcsolva is világít halványan, az baj?

Figyelt kérdés
Úgy van lekapcsolva, hogy időzítő kapcsolón van, tehát nem lekapcsolva van, hanem nincs áram alatt vagy nem tudom. Szóval kétoldalt halványan 4-5 centire világít. Ami nem gond, mert van a halaknak egy kis fény, de ettől nem romlik a fénycső?
2010. júl. 30. 13:09
 1/4 anonim ***** válasza:
de, akkor az időzítőn átjut az áram. ez nem jó.se a halaknak, se a fénycsőnek
2010. júl. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Salx Narval ***** válasza:
Sajnos én is csak megerősíteni tudom az előttem író válaszát. Vagy elromlott az időkapcsolód, vagy pedig egy Kínai bóvli.Így ne használd, mert tönkreteheti a fénycsövet és a vibrálás a halaknak sem jó. Természetesen azt , hogy vibrál, szemmel nem látható,de nagyon zavaró lehet, egy idő után.Nem beszélve arról, hogy több áramot fogyaszt, mint amennyi a kapcsolónak szükséges lenne.
2010. júl. 31. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Húzd ki az időkapcsolót és fordíts rajta 180 fokot...
2010. aug. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szóval fordítva dugjam be? Attól jobb lesz?
2010. aug. 2. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!