Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Lehetséges hogy összesen 2...

Lehetséges hogy összesen 2 kis guppit szült a halam?

Figyelt kérdés
Ma délután(3 óra fele)észrevettem hogy egy kis halacska van az akváriumban.Egyből kivettem és áttettem egy kisebbe. Nem sokkal később megláttam még egyet, vele ugyanazt tettem. Azonban azóta eltelt több mint 6 óra és semmi , ugyan úgy nagy a hasa, megenni nem hinnem hogy megtudták volna az összeset ugyanis folyamatosan figyelve volt.Válaszokat előre is köszönöm!

2020. máj. 30. 21:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez valtozo. Elso szulesnel 10-20 kicsi, kesobb akar 50 is.. varj holnapig
2020. máj. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
És figyeld éjszaka rendszeresen! :)
2020. máj. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Salx Narval ***** válasza:
100%
Biztosan több van, vagy volt, vagy lesz.:D Ha szeretnéd, hogy több maradjon akkor tegyél a víz tetejére tüskéshínárt, vagy májmohát, más úszó növény is megfelel csak talán ezek a legjobban elérhetőek. Felesleges különtenni őket, ha így tartod őket több is lesz majd mint kellene. Igazán szép és egészséges állományt csak akkor tudsz elérni, ha több akváriumban,a más-más helyről származó halakat szelektálva neveled és szaporítod, már ivadék kortól el kellene különíteni a hímeket a nőstényektől. Gondoltam megemlítem hátha érzel késztetést a guppizáshoz.
2020. máj. 31. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, változás egyenlőre annyi hogy a terhességi foltja(idáig hatalmas fekete volt) ma reggelre teljesen halvány rózsaszínes lett .
2020. máj. 31. 10:43
 5/5 Agonoize ***** válasza:
Ha nem ették meg őket akkor növényeknél vagy ha nagyobb kavics az aljzatod azok között is elbújhattak.
2020. jún. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!