Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Az lehetséges, hogy a kb 7...

Az lehetséges, hogy a kb 7 centis algaevő harcsa megette az újonnan érkezett kis 2-3 centis ancit?

Figyelt kérdés
Kb egy hete lett hozva mellé, hogy ne legyen magányos, de egyszerűen nem tudom hova tűnt. Van egy nagy kagyló, amibe be tudnak bújni, de nem hiszem, hogy abban van, mert oda a nagy szokott menni és esténként kijön. Viszont a kicsit már pár napja nem láttam...

2020. jún. 3. 22:48
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán húsevő hal max akkor cuppan rá mikor már amúgy is halott, de meg nem öli. Ha csak 2-3 cm akkor lehet talált magának egy másik búvóhelyet.

Ha több ancit szeretnél együtt tartani akkor amúgy is tanácsos több búvóhely kialakítása. Nekem 3 van 10-13 cm és csak néha látom h űzik egymást pl kajálásnál

2020. jún. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Salx Narval ***** válasza:
100%
A 2-3cm ancik nagy eltűnő művészek, hihetetlen helyekre tudnak elbújni pláne ha megijednek. Nem, nem hinném, hogy megölte és megette a nagyobb az viszont elképzelhető, hogy megijesztette. Az ancikat főleg a dögök és korhadékok vonzzák.
2020. jún. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!