Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Az meglehet hogy 5 guppim...

Az meglehet hogy 5 guppim azért pusztult el egyszerre mert ugyanazon a napon születtek?

Figyelt kérdés
2-3 évesek voltak
2010. júl. 31. 15:28
 1/6 anonim ***** válasza:
hát szerintem a kettő nem zárja ki egymást. Lehet hogy valamilyen betegségük volt és a többi is elkapta. amugy te irtál a dániós kérdésemre, nem?:)
2010. júl. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nekem akkor halt meg több egyszerre, mikor élő tubiflexxel etettem őket, és volt benne valami baci :( Nem lehet, hogy itt is pont ők ettek vmit együtt? Több hal nem pusztult el?
2010. júl. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kizárt. Ehhez el kéne tekintenünk az őket érő véletlenszerű behatásoktól, feltételeznünk kéne, hogy belső felépítésük tökéletesen azonos, és életükben mindgyiket pontosan ugyanolyan hatások érték. Ilyen gyakorlatban nem létezik, de még elméletnek is nagyon durva feltételezés volna.
2010. júl. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
a többi halnak semmi baja. tetra bactozym-ot tegyem bele az akváriumba halak és rák nélkül minden esetre?
2010. júl. 31. 16:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha a többi tünetmentes, akkor ne terheld vegyszerekkel az akváriumot. Inkább csinálj egy 50%-os vízcserét, akár két részletben, és csak akkor nyúlj gyógyszerhez, ha az feltétlenül szükséges és célirányosan használod.
2010. aug. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem.

A tubit is kizárom. 10 éve etetek tubival, jelenleg 2000 literbe... és még nem volt élő kaja miatt pusztulásom.

(Ismerek egy min. 20 éves boltot, ahol mondtak nekem olyat, hogy sok év kihagyás után vettek ismét tubit és el is pusztult az állományuk fele. Ez csak őket minősíti. Én át tudom mosni.)

2010. aug. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!