Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mit csináljak vele? Megfertőzh...

Mit csináljak vele? Megfertőzheti a többit? Mibaja van?

Figyelt kérdés
Az egyik pink dánióm már 1hete nem eszik nem úszik csak gubbaszt minden nap csak lógatja az uszonyait, nagyon sápadt... és szerintem elfog pusztulni:( Nem akarom lehuzni a wc-n, mert sajnálom:( De rajta kivül még van 6neon és még1 dánió meg 2 harcsa. És féltem őket, h elkapnak valamit.
2010. júl. 31. 22:10
 1/6 A kérdező kommentje:
a 2 harcsát imádom meg a többit is persze. sajnálnám őket ha nekik is bajuk lenne, de nemtudom mibaja a halnak és hogy mit tegyek és hogy nem e késő nem e kaptak el már vmit. DE rajtuk még semmi se látszik, esznek is rendesen
2010. júl. 31. 22:11
 2/6 anonim válasza:
Szerintem azt az egyet tedd külön és figyeld hátha látsz javulást nála de semmiképp ne hagyd a többivel
2010. júl. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
de levegőztető nélkül meghal nem???
2010. júl. 31. 22:25
 4/6 anonim ***** válasza:
Jó lenne, ha tudnád levegőztetni, de ha elég nagy helyre teszed, akkor rendszeres vízcserével bírni fogja. Ha te vagy az, aki egy másik kérdésben is kérdezte ezt, akkor olvasd el, ott leírtam, hogy ez úszórothadás miatt lehet, antibiotikummal egy ideig kezelhető, de sajnos lehet, hogy neki már túl késő. Mindenképpen vedd ki.
2010. aug. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
tegnap etse már kivettem és akkor a másik dánió is meghülyült mert egyedül maradt, totál depis lett. visszatettem most megvannak... sajnos még nem vehetek több dániót amig nincs nagyobb aksim
2010. aug. 1. 17:59
 6/6 anniebianca válasza:

érdemes lenne mégis különtenni, mert valószínüleg beteg. Nekem a halboltban adtak pici füzeteket ingyen, az egyikben halbetegségeket ír le, meg a kezeléseket. De ez a három feltétlen legyen otthon mindig: ectopur, bactopur és costapur. Van amelyik bacikra jó, van, ami vírusokra, vagy uszonyrothadásra, darakórra, stb. ezek a legjellemzőbbek. De diagnózis nélkül nem tudsz gyógyítani, és rámehet a többi halacska is.

Ami még jó: halvitamin, vagy halvitaminos kajcsi.

2010. szept. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!