Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ma egyik guppi reggel még...

Ma egyik guppi reggel még evett, de sötétebb szine volt mint tegnap. Ma dálután nem is evett, ronda sötét a teste, a szeme kezd kidülledni és csak pipázik a felszinen. A pikkelyei nem állnak el. MI lenne ez?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

Mi lenne ez? Halpenész?


2010. aug. 1. 22:50
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Juj szegény.:(

nemhinném hogy halpenész. mert akkor már nem élne és akkor épp hogy világos foltos lenne a teste és rámenne mindenére... meg gubbasztana. Sosem láttam még ilyet, olyan mintha fekélyes lenne vagy nemtudom:S

de ehhez képest az én pink dánióm még jó állapotban van bár 2hete nem evett, alig úszik tiszta nyomi:S


Mindenesetre vedd ki a többitől! Lehet fertőző!

18/L

2010. aug. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Azt hiszem, hogy a többinél is kezdődik.

[link]

[link]

2010. aug. 1. 23:21
 3/23 anonim ***** válasza:

első vagyok

ááá... akkor ezeknek kampec:S

milyen halaid vannak még? hány db? hány L-es az aksid?

2010. aug. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
ja és mióta vannak meg a halak?
2010. aug. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
mivel eteted őket stb. irj le mindent, hátha rájövünk mitől van
2010. aug. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

30L-es karantén akvárium (mielőtt a nagyba beleengedtem volna őket). Csak műnövény, motoros szűrő.


1.5 hetet feltöltve + terra aquasafe, utánna jött 8 guppi. 5 napja vannak nálam.


Eledel: bio-lio szárított vörösszúnyoglárva és tubifex; Fix díszhaltáp, mikor mivel..

2010. aug. 1. 23:32
 7/23 A kérdező kommentje:
Ja, meg 6 panda páncélos harcsa, de nekik kutya bajuk.
2010. aug. 1. 23:35
 8/23 anonim ***** válasza:

értem. állitolag a tubifextől sok sz*rt elkaphatnak a halak. Én nem is adok nekik! Az enyémek Tetra Min Crispet esznek meg Aqua Food gyógytápot. Amugy elég ha csak az egyik fertőző beteg... látod végigmegy az összesen:(

És csak ez a 8 halad van?

2010. aug. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

ja, oké utolag olvastam a harcsákat:)

na a betegeket huzd le a wc-be, tudom kegyetlenség, de a többi is elkapja. akit betegnek látsz vedd ki. csak a teljesen egészségesek maradjanak! sajnálod vagy sem, így megelőzöd a többinél a bajt, ugyis meghalnak :(

2010. aug. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Kitalálok nekik valami humánus.. Izé halhumánus halált. Óráról órára látni, hogy terjed ez a vacak rajtuk. De csak a guppikon. Mi lehet ez?
2010. aug. 1. 23:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!