Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogy vegyem rá apámat hogy...

Hogy vegyem rá apámat hogy vegyen egy normáils akváriumot?

Figyelt kérdés
Multhéten újra kellet ragasztani az akváriumot és nekünk olyan akváriumunk van ami több mint 10 éves (nem tudom pontosan lehet 15 is) attól félek én is meg anya is hogy egy másik oldala meg akkor fog elengedni amikor nem vagyunk itthon. Apa szerint nem kell új. Hetente kéne cserélni a víz 30%-át de ő évente egyszer megpucolja és kész. Mindig azt feleli hogy ő tudja mi a jó a halainak és felesleges cserélni a vizet. Amikor az akvárium tiszta alga akkor csak csodálkozik. Hogy vegyem rá hogy vegyünk egy újat? 90literes kb a mostani

2020. júl. 4. 10:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
77%
komoly gondok vannak, ha így áll hozzá :/ csodálom hogy még élnek a halaitok, mérgezésben vagy fertőzésben nagyon gyorsan el tudnak pusztulni a nem megfelelő tartás miatt. Sajnos nincs ötletem, hogyan tudnád meggyőzni, esetleg akvarisztikás csoportban kérjetek segítséget.
2020. júl. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Én azt csodáltam hogy a két algázónk már 3-× szaporodtak és lettek kicsik. De a kicsikből 2 db maradt meg. Meg a mollik is szaporodnak. De egyébként én szoktam nekik általába reggel adni kaját
2020. júl. 4. 10:36
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Vegyetek egyet anyuddal ketten es kesz, miert kell apukad beleegyezese, vagy o kezeli egyedul a penzt a csaladban? A vizet pedig takarithatnatok ti is, ok, ha az o halai es az o kedve miatt vannak tartva, ertem, hogy nem akartok miatta plusz melot, de szerencsetlen halaknak kepzelem, milyen elete van egy retkes, poshadt vizu akvariumban...
2020. júl. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
18%

NEM, a te halaid!


Van lóvéd újra?


Kié a lakás?


Hány éves vagy?

2020. júl. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
75%
Egy új akvárium ugyanúgy nem lesz takarítva, felesleges.
2020. júl. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
74%

Egy akváriumot fel lehet újítani. Nem nagy kunszt.


Mivel nem írtad, hogy repett vagyvsérült az üvege. Szét kell szendi és szakszerüen újra ragasztani. DIY meg lehet csinálni. Találsz segítséget a interneten. Az átmeneti elhelyezése a halaknak és nővényeknek is megolható olcsón. Minden hobbival van munka.

2020. júl. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
#4 teljesen felesleges kérdések ezek. Én a saját pénzemet a saját állataimra költöm. Egyebként annak ellenére hogy a víz nincs cserélve nem posvadt. Kérlek ne engem támadjatok hogy miért nem veszek én meg miért nem cserélem ki a vizet én amikor nem is az én halaim. Picit eltúloztam mert ha anya szól apának hogy retkes a víz akkor rag bele ilyen víztisztítót ami nem bántja a halakat és kimossa a lélegesztetőt/keringtetőt
2020. júl. 4. 11:05
 8/20 anonim ***** válasza:

+ Annó bátyám csinált DIY 160 és 200 literes akváriumot is. Azok nehezebb feladatok.

Ez még a hiánygazdaság idején volt. De a lényeg úgyan az. Ezek után a régi boltiak újraragasztása már roppant egyszerű, bár kicsit más feladat volt neki.

2020. júl. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Ugye nem te vagy az a kerdezo is, akinek az apja a sracmacskait is a sajat anyjukkal paroztatja, mert ha igen, akkor minden allatot vegyetek el apatol, es inkabb ne legyen semmi. Ha meg nem, akkor furan hasonlo a stilusotok is, meg a problema is... Mindket csaladban a gyerek ir ki kerdest apuka beteg allattartasi szokasairol... erdekes.
2020. júl. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
0%
#7 Azt hittem, hogy a te hobbid.
2020. júl. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!