Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Van kedvenc akváriumi halatok?

Van kedvenc akváriumi halatok?

Figyelt kérdés
Miért éppen az a kedvencetek amit írtok? Indokoljátok meg.

2020. júl. 5. 18:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Gurámik, főleg a kobalt és a kék. Mert szépek, mókásak, különlegesek.
2020. júl. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Márványsügér, halak közt különleges intelligenciája, szépsége miatt, sajna nem tudok tartani, nincs elég helyem neki.

Gömbhal, viccel viselkedése, alakja, érdeklődő természete miatt.

Csíkos baltahasú lazacok, nagyon különleges szépsége és hihetetlenül érdekes társas viselkedése miatt, ilyenjeim vannak is.

2020. júl. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
48%
Betták, mert gyönyörűek.
2020. júl. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%
Nincsenek nagy elvárásaim. Amelyik él az már kedvenc :D
2020. júl. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Guppi a kedvencem.a Kék-piros.
2020. júl. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Salx Narval ***** válasza:
100%
Én is mindegyik halamat szerettem de azért volt néhány kedvenc nehéz egyet kiemelni mert régóta foglalkozom velük. Volt köztük egy öreg márványsügér ( ő volt a legkedvesebb halam), egy mentett vitorlás ( apró maradt), egy pufi aranykárász, öreg anci, egy bolond torokátum és még egy törpe karmosbéka is az akvárium kedvence lett. Tudnám még folytatni a sort de már így is többet írtam mint amennyire kíváncsi voltál.:D Sok örömöt okoztak nekem és remélem én is nekik.
2020. júl. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Apistorgrammák. Védik a területüket, mutatják magukat a párjuknak, kiépítok az otthonukat és védik az ikrákat, neveleik az ívadékokat.
2020. júl. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Tevenyereggyarto ***** válasza:

Nem tudnék kiemelni egy fajt amit nagyon szeretek. Mindnek megvan a szépsége. Max egyedeket tudnék kiemelni. Akik a szívemhez nőttek az évek alatt azok közt volt egy teljesen vörös betta. Ő akkoriban a család kedvence volt. Csak egy sima fátyolos uszonyú hím volt, de gyönyörű vörös volt, fotogén alkat, kihívta magára a tiszteletet. Volt egy vitorlás párom akiket nagyon bírtam, főleg mert olyanok voltak mint egy nyugdíjas pár. Közbe oda-oda böktek a lakókhoz de ennél nagyobb verekedés sose volt (mondjuk nem is volt olyan társ akivel összevernének). Szifók is sokszor sokfélék voltak, ahogy alma csigák is. Előbbiekkel sosem volt csipkelődős problémám, utóbbiak folyton megrágták a puhább növényeket :/. Volt egy hím torokátumom, nagyon idegesítő volt mert folyton fröcskölt de ezért szerettem. Annak idején egy anci is nagyon a szívemhez nőtt pedig csak egy sima, sötét színű hím volt. Ő szeretette meg velem a fajtáját. Az ő tiszteletére van most egy szintén hím albinó ancim. Jelenleg van két vénemberem egy foltos páncélosharcsa és egy kék gurámi személyében.

Így összeszedve ahogy nézem többségében hím halak voltak/ vannak :D Hogy ezt ellensúlyozzuk a gurámi egykori társai (3 nőstény) is jófejek voltak, bírtam mindegyiket. A cory társai nem hagytam akkora nyomot bennem, de azért szeretnék a jövőben újra egy teljes raj cory-t :).

2020. júl. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
A sügérek intelligenciája mindig lenyűgözött, meghaladja a hüllőkét. De legjobban a küszöket szeretem, mindig aktívak, rajban úsznak, sosem állnak meg. Ezüstösen csillogó nyílzápor a növények közt, nem lehet megunni.
2020. júl. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Külső alapján a zöld/hamis neonhal, belső alapján a vitorlások
2020. júl. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!