Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Van aki a vírushelyzet miatti...

Van aki a vírushelyzet miatti karantén alatt illetve amiatt vett akváriumot? Hogy jobban lekösse magát a bezártság alatt?

Figyelt kérdés

2020. aug. 15. 21:09
A kérdező szavazást indított:
Nem vettem akváriumot a karantén miatt.
Vettem akváriumot a karanatén alatt, de amúgy is vettem volna.
Vettem akváriumot a karantén miatt, kezdő vagyok, tetszik!.
Vettem akváriumot a karantén miatt, nem az első aksim.
Vettem akváriumot a karantén miatt, de rájöttem hogy nem nekem való hobbi...
Vettem akváriumot a karantén miatt a gyerek(ek)nek
Jó ötlet, ezt a hobbit karantén alatt is lehet űzni, lehet veszek én is!
Karantén miatt számoltam fel az akváriumom
Karantén miatt ajándékoztak nekem akváriumot
23 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A karanténtól függetlenül veszek akváriumot, mert tervben volt amúgy is.
2020. aug. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Vegyél is, szép és látványos hobbi, sok irányba lehet fejleszteni egy akváriumot!
2020. aug. 15. 21:23
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Hm, pontosan hogyan tud lekötni egy akvárium? Kevés unalmasabb dolog van az ide-oda úszkáló halaknál. Talán a bélyeggyűjtés. Igen, az még unalmasabb, de az akvárium sem semmi.
2020. aug. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%

Milyen karantén?

Kijárási korlátozás volt!!!

Karanténban csak azok vannak, voltak akik külföldön jártak.

A másik pedig az hogy hiába vett valaki a “karantén” miatt/alatt akváriumot, ez idő alatt nem tudta volna be telepíteni. Hacsak nem totál kezdő, de annak csalódás lett a vege

2020. aug. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Bocsánat, korlátozás nem karantén... :) De ha valaki az alatt vett, akkor is elkezdhette az akvarisztikát. Nem készre balanszirozott 300 literes fullos akváriumra gondolok, általában az 54 literest veszik úgy nézem, az olcsó meg kompletten világitással szűréssel stb is sokat árulnak használtan, ha megveszed, igénytelen halakkal el lehet inditani. Sok akváriumom volt, inditottam én is nulláról, táptalaj, növények stb. Van aki máködő akváriumot árul leszivják a vizet halakat, átcipelik, feltöltik, vissza a halakat. Én is vettem olyantól akváriumot, aki hirtelen vette és ilyen módon. Létezik ilyen.
2020. aug. 15. 21:32
 6/9 A kérdező kommentje:
*máködő=működő.
2020. aug. 15. 21:33
 7/9 A kérdező kommentje:
3-as: órákig el tudom nézni az akváriumban úszkáló halakat :) Nagyon nyugtató, a sok zöld növény, az akváriumban úszkáló halak térérzetet is adnak a lakásban... Én azt nem értem, hogy _nem_ köt le valakit egy akvárium...
2020. aug. 15. 21:43
 8/9 Salx Narval ***** válasza:
100%
Nem indítottam új akváriumot de a meglévővel többet foglalkoztam mint máskor.:D Átrendeztem kicsit, a növényzetet rendbe tettem, halkaját és tőzegtablettát gyártottam, stb. Nálunk bezárt az összes kisállat kereskedés a korlátozás miatt, kaját is csak rendelni lehetett.
2020. aug. 16. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
A kisállatboltos folyton hivogatott, hogy vigyek neki halat. Sokkal többet adott el xiphoból a szokásosnál. Úgyhogy biztos sokan kezdtek új akvát is.
2020. aug. 24. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!