Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hipóoldatot növények algamente...

Hipóoldatot növények algamentesítésére hogy kell készíteni?

Figyelt kérdés

2020. szept. 6. 17:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Őőő, és ettől nem döglik ki a növény 🤔
2020. szept. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

5-10%-os hipó oldatban pár percig áztatod vagy átlötykölöd pár másodpercig

gyenge növényeket megviseli mondjuk a tüskéshínárt

2020. szept. 7. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
A hypo egy erősen maró vegyszer! Nem növényvédő! Az algák a természet része, több oxigént termelnek, mint a fák! Az élővilág, a természet gondoskodik önmagáról, az ember valahányszor beavatkozik, többet árt, mint használ.
2020. szept. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A nitrifikáló bacik is csúnyák mégsem írtja az értelmes akvarista hanem életteret biztosít ott ahol nem zavar, azért mert kulcsfontosságúak. De így egylábú szék az egész, akkor furcsa ha stabil. Mikor jön már rá valaki hogy az algák a szék egy másik lába? 3.-válaszért zöld pipa-köszönet!
2020. szept. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Umm alapjáraton nem zavar engem se egy kis alga de itthon hagytam anyámra az akváriumot míg nyaralni voltam és mire hazaértem meghalt az egész egyensúly, légy szíves ne oltsatok amiért mentem a menthető növényeket és kipucolom az egészet, sajnálom ha ez szembe megy néhányatok elveivel.
2020. szept. 13. 10:34
 6/6 anonim ***** válasza:
Van itt egy kis félreértés ami az én hibám: Nem a kérdésre válaszoltam hanem a 3.-ra. Annyira ritka és örvendetes esemény ha alga ügyben valaki értelmesen nyilvánul meg, hogy nem bírtam megállni, szó sincs oltásról a kérdéshez semmi köze!
2020. szept. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!