Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ha valami megcsipedte a hal...

Ha valami megcsipedte a hal farokúszóját, az visszanő?

Figyelt kérdés
Így vettem őket, sajnos nem vettem észre
2020. okt. 19. 20:43
 1/6 Tevenyereggyarto ***** válasza:
100%
Ha jól vannak tartva (stresszmentesen, minőségi kajával etetve, nem túltelepítve) akkor visszanő. De azért nem árt valamilyen általános fertőtlenítés, főleg ha esetleg kezdeti uszonyrothadásról van szó és nem csipkelőkésről.
2020. okt. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Tevenyereggyarto ***** válasza:
*csipkelődésről
2020. okt. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát remélem nem uszonyrothadasrol van szo. Galaxy razboraknal van, ahonna vettem ott csak espeik meg parazslazacok voltak velük
2020. okt. 19. 21:08
 4/6 Zöldfülű Törpe ***** válasza:
100%
Tehát akkor már így vetted őket? Az nem jó jel...
2020. okt. 20. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Zöldfülű Törpe ***** válasza:
100%

Bocsi, az előző választ módosítani akartam, ehelyett elküldtem 😅

Az espeik és az Amandák nem csipkelődnek, ha jól tudom. Inkább valószínűbb sajnos az uszonyrothadás. Lehet, hogy sokáig éltek a kereskedésben rossz körülmények között. ☹️

2020. okt. 20. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom, kb másfél héttel előttük vettem 2 espeit is (csapat kiegészítés céljából) ugyanabbol az akibol, nekik semmi bajuk
2020. okt. 20. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!