Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mennyire gondoljatok ezt a...

Mennyire gondoljatok ezt a megoldást tartósnak?

Figyelt kérdés

[link]


Elképzelés az tetszik. Ti mit gondoltok?



2020. okt. 21. 22:42
 1/4 Salx Narval ***** válasza:
100%
Az emberke ügyes és kreatív, kár, hogy az idejét és energiáját egy ilyen rövid életű giccsparádé elkészítésére vesztegeti. Ugyan ennyi energiával és kézügyességgel egy normális, időálló kerti medencét is készíthetett volna természetes anyagokból és kizárólag élő növényzettel, a mohafal is simán elkészíthető élő mohából ha nem tetszik a csupasz kő,v a beton. Őszintén bevallom én abban is kételkedtem, hogy a vízfeltöltést kibírja a habszivacs.:D Minden esetre sokáig nem fog benne gyönyörködni az biztos, ez egy nagyon törékeny szerkezet, idővel még jobban elgyengül és meg is csúnyul. Hát, kb ennyit erről de azt elismerem, hogy van türelme és ügyes is az emberünk.
2020. okt. 22. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem a felettem lakó erkélyén van addig érdekes ötletnek tűnik. Hogy mennyi köze van a természethez az már más kérdés. Inkább illene bele valami műanyag kacsa vagy krokodil, vízcsobogó mini malmocskával, éjszaka villogó színes fényfüzérrel megvilágítva.
2020. okt. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Azok a festékkel lefújt hungarocel borzalmak.... Gusztustalan.... Természetesebben nem tudta volna berendezni? Már csak a delfines csobogó hiányzik.

Se nem tartós, se nem masszív. Akkor inkább tényleg egy betonmedence kicsempézve, azt még takarítani is lehet.

2020. okt. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 medvemorzsa ***** válasza:
Marhaság. :)
2020. nov. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!