Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Miért terjed a hazugság hogy...

Miért terjed a hazugság hogy a halaknak az igazi növény jobb mint a münövény?

Figyelt kérdés

Amikor a kettőt rendkivül nehéz összeegyeztetni és ami jó a halaknak nem jó a növénynek ami meg a növénynek jó a halaknak nem.

Sokkal nehezebb halas akvát növényekkel fenntartani, mint halas akvát münövényekkel.

Gondolom a Petától származik ez a növény erőltetés


2020. dec. 10. 16:46
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
90%
Azért terjed a hazugság, mert igaz.
2020. dec. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
87%
Ezért vannak tele tavaink műanyag növényekkel.
2020. dec. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
#3 kíméld meg a halszexes vágyálmaid rémképétől az elmém
2020. dec. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

Hát figyelj én még soha nem láttam olyan akvát amiben egyszerre sok hal és sok növény volt egyszerre és tartósan megtudott maradni.

Vagy azt láttam hogy gyönyörü növények nagyon kevés hallal, vagy azt hogy gyönyörü és sok hal, de szinte semmi növény

2020. dec. 10. 16:53
 5/29 anonim ***** válasza:
88%
Jogos, ha te nem láttál ilyet akkor nincs.
2020. dec. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

Jah te meg Peta oldalán olvastad hogy hal olyan mint ember és uncsizik ha környezete nincs feldobva valós növénnyel.


Érdekesebb komolyabb hobbis oldalakon pl a monsterfishkeeperen sem szeretik a növényes akvákat.

2020. dec. 10. 16:58
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Én látom, hogy Te teljesen meggyőzhetetlen vagy, de akkor sincs igazad.
2020. dec. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Tehát szerinted könnyebb a halakat növényes akvában tartani mint növények nélkül?
2020. dec. 10. 17:06
 9/29 Tevenyereggyarto ***** válasza:
100%

#5


“Vagy azt láttam hogy gyönyörü növények nagyon kevés hallal, vagy azt hogy gyönyörü és sok hal, de szinte semmi növény”


Gondolom az első egy növényes aksi volt aminek a lényege a sok-sok féle növény de hal nincs vagy csak alig-alig. A másik meg ennek szinte az ellentétje, egy afrikai sügéres ahol sok nagy hal van de növény szinte semmi s nem azért mert rossz lenne a halaknak. Gondolom nem nagyon értesz az akvarisztikához, ugye? Ez a hobbi már akkor létezett mikor a Peta még kósza álom sem volt. S tudod réges régen nem voltak műanyag növényeg, a mai normális akváriumokban sincs. Amiben meg csak az van igaziak helyett -néhány “szélsőséges” esetet leszámítva- azt nehéz akváriumnak nevezni.

2020. dec. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Biológiai egyensúlyról még nem hallottál?
2020. dec. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!