Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Belsőszűrőt hogyan tudom...

Belsőszűrőt hogyan tudom hatékonyabbá tenni?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy van egy eihem pick up 2010 es szűrőm,ha gyári szivacs mellé beletennék még eggyet pluszba szétdarabolva mert mellé fér mennyire lenne hatással a szűrésre vagy a szűrőre,van jelentősége?
2021. jan. 30. 08:45
 1/3 Norbig ***** válasza:

Maximum nagyobb szivacsot tennèk rá,vagy mással töltenèm ki a szűrő tartályát.

Szivacs-perlon-sachem matrix vagy sera siporax.


De egyèbkènt mièrt szeretnèd módosítani? Mekkora az akva amit szűr,milyen/mennyi hallal?


Gondok vannak a szűrèssèl?

2021. jan. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem nincs benne hal még most akarok, 1 hónapja megy az akvárium halak nélkül csak biztosra szeretnék menni mert mindig a szivacs nagyságán mulik a szűrés csak vannak kétségeim mert a gyári szürőszivacs helyett adtak utángyártottat mert csak ez volt és nem vagyok benne biztos hogy jó lessz de lehet hogy csak én hiszem
2021. jan. 30. 12:56
 3/3 Salx Narval ***** válasza:
100%
Nem sok értelme van teletömni szivaccsal, ez egy 60-70 literes akvárium mechanikai és biológiai szűrésére alkalmas belső szűrő, sokkal többet csak akkor tudna ha mattenfiltert is használsz. Nagyobb akvárium esetén viszont így is úgy is csak kiegészítő szűrőnek felel meg egy külső szűrő mellett. Én úgy használnám ahogy gyárilag megtervezték. Azt viszont nem tudom, hogy az utángyártott szivacs mennyire jó de feltételezem annyira nem gagyi, hogy ne feleljen meg.
2021. jan. 31. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!