Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Budapesten hol lehet 54...

Budapesten hol lehet 54 literes akváriumot vásárolni, amit nem szettben árulnak, csak önállóan az üveg akváriumot?

Figyelt kérdés
Ahol eddig néztem, csak 50 liter alattiak voltak ilyenek.

#akvárium vásárlás
2021. febr. 3. 16:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Keresel egy üveges kisiparost a környékeden és ott bármekkorát összeraknak neked,csak üveglap és ragasztó kérdése.Talán még olcsóbb is mint a bolti,érdemes megkérdezni.
2021. febr. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Abczoo, ott lehet kapni 54litereset
2021. febr. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2-es, nekik van boltjuk is Budapesten?
2021. febr. 3. 20:15
 4/7 anonim ***** válasza:

Aquafauna.hu

Megnézed a telefonszámot, felhívod és szinte biztos, hogy ha nincs, akkor készítenek neked.

2021. febr. 4. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi, őket is néztem már, csak a weboldalukon most nem látom, de köszi a tippet.

Egyébként nem muszáj, hogy webáruház legyen, ha nincs a világ végén, elmegyek érte a boltba. Nekem amik szóba jöhetnek, 4. 13. 15. esetleg 14. kerületek, 3-as, 4-es metrók, 4-6-os villamos, 12-14-es villamosok útvonala. Esetleg a családban van, aki tud segíteni autóval, de messzire ő sem tud elmenni.

Kiszállítás esetén nem mindig vagyok otthon, pont a héten jártam meg a GLS futárszolgálattal ilyen miatt, más időpontot közöltek, amikor még lehetett volna módosítani, az a nap jó lett volna, de másik napon jöttek, az abc-zoo meg tudtommal velük szállít.

2021. febr. 4. 11:18
 6/7 anonim ***** válasza:
Akvériumot a legtöbb helyen nem szállíttatnak ki, mert nagy a kockázata, hogy csak cserepeket kapsz. Én mindig meg tudtam állni az Aquafauna előtt vagy a mellette lévő utcában.
2021. febr. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nekem inkább a BKV van, nagy doboz kibélelve, de nyilván ha kell segítség, van családtagnak autó. Csak azért írtam a futárost, mert az abc-zoo nem bolthelyiséges webáruház. Egyébként van olyan cég, akik vállalnak saját autóval akvárium kiszállítást, de ott is egyeztetni kellene, mikor vagyok otthon, mert nincs állandó home office nekünk.
2021. febr. 4. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!