Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Gyorsabban szaporodó halakból...

Gyorsabban szaporodó halakból milyen fajták vannak?

Figyelt kérdés
Olyat szeretnék, hogy van egy 70l aksim, és nem szeretném tele vásárolni halakkal, hanem mondjuk vennék 4-5 db-t és azok majd idővel szaporodnának. De, ne iszonyú gyorsan, hogy majd fél év múlva zsúfolva legyen, hanem csak szépen sokasodjanak, értitek ugye? Szóval pár halat venni, azok idővel sokasodnak, de nem túl szaporodnak, és nem kell halakkal tele vennem. Milyen ilyen fajtákat ajánlotok?
2010. aug. 16. 15:44
 1/5 anonim ***** válasza:
guppy...nekem 3hete vannak és már 1 lefialt csak megették a többiek xD de most már ami terhes külön tettem az ellető ketrecbe
2010. aug. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én guppit, mollyt, xiphot javaslok. Ahhoz, hogy megmaradjanak a kicsik, búvóhelyet kell biztosítanod. Erre jó a jávai moha például, vagy ellető medencével szaporíthatod őket. Miután elég van belőlük, csökkented a búvóhelyek számát és nem szaporodnak tovább olyan mértékben.
2010. aug. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
attól még szerintem szaporodnak ha nincs elég növény, csak megeszik a kicsiket
2010. aug. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen így értettem, szaporodni fognak, viszont nem lesz akkora szaporulat.
2010. aug. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Doruss ***** válasza:
A guppik szaporítása egyszerű, csak az a baj vele, hogy lehet, hogy gyorsan elszaporodnának nagyon. Én mégis a guppit ajánlanám, és ha nem tudsz mit kezdeni velük, vidd el őket az állatkereskedésbe. Egyébként nekem eddig az összeset megették a többiek, egyedül 1 kishal maradt meg 3 szaporulatból, de most különraktam a nősténytt és kb. harminc kisguppi lett :D
2010. aug. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!