Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogyan csináljak több fényt...

Hogyan csináljak több fényt az akváriumba?

Figyelt kérdés
Jelenleg az akvárium 60liter eihem pick up2010 szűrés, 15w, 5000k 900lm, de ez lehet hogy kevés lessz,igaz nincs túl fényigényes növényeim,vallisneria,anubias fodros levelü vizikalász, crypto,de úgy látom enyhén barnulnak a levelek föleg a fodroslevelű vizikalász és anubias,tápozom neptun növénytápsóval és tettem jbl tápgolyót, és ahogy olvastam kevés fényre utal,de javítsatok ki ha nem jól olvastam, mit lehet pluszban beletenni ami jó lenne,néztem a víz alatti világításokat,persze nem a víz alatt használnám hanem a másik fénycső mellett,azt hiszem 9w de más infót nem találtam róla, ezzel lehetne vlmit kezdeni vagy csak pénzkidobás,vagy más lehetséges infót ha írnátok,ami nem kerűl sokba és nem kell nagyon barkácsolni,ja és halak még nincsenek 3hete üresjárat van
2021. febr. 10. 18:08
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Renben van, köszönöm a segítségét mindenkinek, mindenféleképpen szerelek be plusz világítást!!
2021. febr. 11. 16:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!