Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Lehet neonhalat tartani...

Lehet neonhalat tartani valamilyen garnélával?

Figyelt kérdés
250literes akvárium 20-30 db neonhal

#neonhal #garnéla #neonhalat garnélával #lehet tartani?
2021. febr. 23. 17:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem van mellette red cherry, nem bántják egymást, tudomást sem vesznek a másikról.
2021. febr. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Tevenyereggyarto ***** válasza:
Más esetben nem tanácsolnám mert a szaporulatot nagy eséllyel levadásznák, a felnőtteket is lehet megpróbálnák bántani, legalább is a kisméretű garnélák esetében. De egy ilyen nagy akváriumban dús növényzettel s sok mohával nem kellene baj legyen. Még szaporulat is lenne, persze ha olyan fajról van szó ami szaporodik édesvízben. Nagyobb garnélákkal meg végképp nem lesz gond. Igaz, már olyan akváriumot is láttam ahol torokátum harcsák éltek békében red cherry-kel, szóval bármi lehetséges.
2021. febr. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Salx Narval ***** válasza:
100%
Ahogy Teve írta, dús növényzet mellett semmi akadálya. A szaporulatot biztosan kordába fogják tartani de ahogy mondják jut is, marad is.:D Én sem tapasztaltam, hogy a páncélosok rámozdultak volna felnőtt garnikra, igaz nem torokkal tartottam őket. A torokátumok a puszta létükkel is rendesen stresszelhették a garnélákat ha meg nem is ették őket, az enyémek biztosan szétbarmolták volna a menedékhelyüket.:D Amúgy nagyon bírom őket.
2021. febr. 24. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!