Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mier való a kis szivacs a...

Mier való a kis szivacs a növény alján?

Figyelt kérdés
Ma megrérkeztek a növények az akváriumba(kezdő vagyok)és az aljukon van ilyen szivacs szerűség amibe bele van nőve a gyökere,na most nem akartam hülyeséget csinálni,és mivel nem találtam róla semmit neten,ezért az lenne a kérdésem:ki kell szedni a növényt ebből a szivacsból vagy nem?
2021. márc. 3. 21:02
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ki kell szedni,nélküle kell elültetni vagy valamihez hozzákötni (növénytől függ,pl.anubiasok kötözgetősek).
2021. márc. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Salx Narval ***** válasza:
100%
Üveggyapotot használnak a növény rögzítésére és a gyökérzet védelmére.KB annyi szerepe van, hogy sérülés nélkül tárolható és szállítható legyen a növényke. Óvatosan fejtsd le a gyökérzetről és ahogy írták e nélkül ültesd le. A túlságosan megnyúlt gyökérszálakat vágd vissza éles ollóval, ez megkönnyíti az ültetést.
2021. márc. 4. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!