Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Van egy kis 40 l-es akváriumom...

Van egy kis 40 l-es akváriumom, 5W-os beépített led világítással. Az akváriumban a méretéhez képest sok növény van, nem kevés ez a fénymennyiség? Ha igen, milyen teljesítmény lenne az ideális?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 2. 09:01
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Az új, gyorsan növő növények miatt kezdtem el gondolkodni, hogy lehet nem megfelelő a megvilágítás számukra. A többi fejlődik, nem betegek . Igazából csak szeretném ha megfelelő környezetben lennének és gondoltam körbe járom a témát.
2021. ápr. 2. 10:28
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
A kulcsinfó a lámpádban az 5730-as led, ilyen néven fogsz találni hasonló ledeket. Lehet van ettől jobb led is akvarisztikai célra, nem vagyok bennük otthon, de erről tudsz találni sok infót a neten. Ahogy a 6-os válaszoló is írta, lehet bővítgetni, akár egy másik típusú leddel is, aztán ha esetleg látod, hogy megborította nagyon az egyensúlyt, még mindig ki tudod venni.
2021. ápr. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ha a kérdező nem haragszik, itt érdeklődnék, mennyire bonyolult ilyen külön kapható ledekkel kibővíteni a gyárit? Esetleg találni erről valahol egy leírást vagy videót?
2021. ápr. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
13 - meg teljesen nem jártam körül a témát de a terveim szerint a megadott foglalatban helyeznem az új ledet
2021. ápr. 4. 19:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!