Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A delfinek vagy a bálnák az...

A delfinek vagy a bálnák az okosabbak?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 13. 15:47
A kérdező szavazást indított:
A delfinek.
A bálnák.
19 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
a cápák
2021. ápr. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
a halak
2021. ápr. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
A delfinek.
2021. ápr. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%
A gyilkosbálna ugyanolyan okos mint a kardszárnyúdelfin ez biztos. A levegőbuborékokkal heringeket összeterelő és középen felúszva lehalászó bálna az okosabb vagy a partra kivetődő delfin ami összekapkodja a parton vergődő halakat?
2021. ápr. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%
Gyilkosbálna = kardszárnyú delfin = orka.
2021. ápr. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Tevenyereggyarto ***** válasza:
86%

#4


“A gyilkosbálna ugyanolyan okos mint a kardszárnyúdelfin ez biztos.”


Ezen nagymértékű hasonlóság minden bizonnyal abból a megcáfolhatatlan természettudományi tényből fakad ,hogy ez a két állat egy és ugyan az.

Persze lehet viccnek szántad s most csak el van törve a humorcsontom. Amúgy fan fact de a gyilkos bálnák (kardszárnyú delfin, orka) is a delfinekhez tartoznak. Ők s még sok másik delfin is kimondottan okos szóval szerintem ha nincs is egetverő különbség de talán a delfinek az okosabbak.

2021. ápr. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%
#5-6 Nem hittem volna hogy ezt a poént meg kell magyaráznom, majd legközelebb használok szelfit. De akkor maradjunk a kijelentés lényegénél amiben baromira igazam volt.😊😊. A cetek okosabbak mint az orka mert a krillt sokkal könnyebb elkapni mint a fókát.😜
2021. ápr. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Tevenyereggyarto ***** válasza:
75%

#7


“A cetek okosabbak mint az orka mert a krillt sokkal könnyebb elkapni mint a fókát.😜”


Jó, de többet is kell megegyen belőle, szóval amennyivel könnyebb elkapni annyival többet kell összeegyen.

2021. ápr. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
75%

6

*fun fact

2021. ápr. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Tevenyereggyarto ***** válasza:
75%

#9


Én is rájöttem ,hogy elírtam csak már elküldtem a kommentet s nem akartam utólag javítani magam, hátha nem veszi észre senki :c

Fene abba ,hogy nem lehet utólag szerkeszteni a kommenteket.

2021. ápr. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!