Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A halaknak jó az akváriumban...

A halaknak jó az akváriumban tölteni az életüket?

Figyelt kérdés
2021. máj. 3. 08:30
 1/6 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem nem tudnak róla hogy ők épp akváriumban vannak. Ha a természetes közegükhöz hasonlóan alakítod ki az akváriumot akkor igen jó nekik. De ha nem megfelelően akkor ők se érzik jól magukat
2021. máj. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
nem tudjak, hogy lehetnenek nem-akvariumban is (szabadon), tehat elvannak vele. de csak ha megelelo az akvarium persze
2021. máj. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
22%
Jobb, mint az olajsütőben végezni.
2021. máj. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Megpróbálhatod az ágyadba is tenni őket.
2021. máj. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
85%
Nem akármilyen bölcsesség kell annak eldöntésére hogy szabadon élni jobb állandó rettegésben a ragadozóktól, örök harcban a parazitákkal, gyakori éhezési, oxigénhiányos időszakokkal vagy teljes biztonságban és kényelemben dögunalomban.
2021. máj. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Salx Narval ***** válasza:
92%
Igen, ez lenne az egyik alapvető célja az akvarisztikának, nem mindig sikerül de erre kellene törekedni. Az is a mi dolgunk lenne, hogy ne legyen teljesen ingerszegény a környezetük. Én bizakodó vagyok ezen a téren, szeretném hinni, hogy a kezdeti botlások után a többség jó körülmények között, élhető helyen neveli az állatait. Akik nem így tesznek azok elég hamar ráunnak a kudarcok miatt és más irányú elfoglaltságot keresnek. A konkrét kérdésre nem lehet igennel és nemmel válaszolni v, hogy igen, v, hogy nem.
2021. máj. 4. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!