Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mik mászkálhatnak a növényeken ?

Mik mászkálhatnak a növényeken ?

Figyelt kérdés
Nem rég vettem rotalát és észrevettem ma hogy szabad szemmel alig látható valamik mászkálnak rajta olyan kicsik hogy még lefotozni se tudom kb akorák mint egy hangya feje vagy kisebbek. Van ötlet mik lehetnek és hogy kell e velük foglalkozni. Halak még nincsenek az akvában csak növények és pár csiga .

2021. máj. 4. 17:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezt most maximalisan laijuskent irom,de lehet icipici rak vagy icipici csiga szerintem
2021. máj. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Salx Narval ***** válasza:
100%
Ennyiből nehéz lesz megállapítani. Az viszont jó, hogy nem kell a halak miatt aggódni. Szerintem ártalmatlan lények lehetnek és élelem nélkül hamar elpusztulnak. Egyenlőre jobbat nem tudok mondani, mint hogy várd meg mi lesz velük, nőnek e, esetleg szaporodnak e , stb. Értelem szerűen halakat ne telepíts egyenlőre. Mondanám, hogy tolj rá egy fertőtlenítőt de akkor a csigáknak és bontóbaktériumoknak is végük lehet, inkább várjunk hátha később tudsz képet készíteni. Esetleg próbálj szerezni egy nagyítót.
2021. máj. 5. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
színük? forma? hangya fej méret, de gondolom nem hangya fejek :D lábuk van?
2021. máj. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!