Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Red cherry garnélák mellé...

Red cherry garnélák mellé mehet csigaevő csiga? Én is elkaptam sajnos őket és sorra pusztítják el a növényeimet. Már kiszedtem vagy 20-at de még mindig vannak. Ha a csigaevő bántja a garnikat akkor mivel tudom a csigákat eltüntetni?

Figyelt kérdés

2021. máj. 5. 21:40
 1/2 Salx Narval ***** válasza:
100%
A csigacsapda elég hatékony valószínű, hogy a garnik is rámennek majd a csalira de azokat majd visszateszed. A petékkel és a frissen kelt kicsikkel sajnos a folyamatnak nem lesz vége. A helena nem fog garnélára vadászni amíg más könnyebben elérhető kaját is ehet, persze amelyik a szájába mászik azt elkaphatja.:D Egy jól működő garnélásban jelentős kárt biztosan nem tud okozni 1-2 helena, viszont ha elfogytak a csigák akkor etetned kell őket is. Csinálhatsz egy csigás akváriumot is amiből majd etethetsz.:D Ezt csak viccnek szántam, ennek ellenére kivitelezhető lenne.:D
2021. máj. 7. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Lényeges mennyiséget biztosan nem fogyaszt a garnélákból.

Tartottam ganélákkal helenát.

2021. máj. 12. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!