Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Egy terhes guppi mellé berakha...

Egy terhes guppi mellé berakhatok még egy terhes guppit?

Figyelt kérdés
Mindketten terhesek és körülbelül ugyanakkora a hasuk. Azért kérdezem, mert amíg az egyik szül a másik nem fogja megenni a kicsiket? Vagy a kicsik elég gyorsak és el tudnak bújni? Az akváriumban sűrű növényzet van.
2010. aug. 23. 12:49
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem külön tedd őket.
2010. aug. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Salx Narval ***** válasza:
100%
Ha nem bánod, hogy pár darabot megesznek, akkor maradhat.Én sohasem tettem külön őket, így is szép számban maradtak.Ha valóban jól növényesített, nem lesz nagy a veszteség.Ha mind kell, akkor viszont még az anyára is figyelni kell.
2010. aug. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
szerintem tedd külön őket mert megeszik a kölköket:D
2010. aug. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
párat megfognak enni az tény és való de a saját anyja is megzabálja őket.. de míg az egyiket bekapják addig simán elmenekülnek... :):) Sök növény legyen ott ... ami a víz tetején lebeg..
2010. aug. 24. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!