Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 7 éves kisfiú szeretne akváriu...

7 éves kisfiú szeretne akváriumot aranyhalakkal, milyet ajánlotok, amiben gyönyörködhet?

Figyelt kérdés
Gépekre van kötve otthon, életet szeretne maga köré. Más állat kizárt sajnos. Ő azt mondja, mindegy, de a legszebbeket szeretném neki!
2021. máj. 19. 19:22
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Természetesen igen. Acrocephalosyndactylia I. típusa, garatbénulással.
2021. máj. 20. 22:24
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

#12-es vagyok.

A beüzemelés bennem is felmerült, hogy azért az nem rövid idő, (hát igen, az akvarisztika türelemre tanít) gyorsan telepítve (1 hét után) mindenképpen használj rögtön az indításkor baktérium kultúrát, a halak betelepítése előtt B-vitaminos vízelőkészítőt,

halból nem tudom mit tervezel vagy hogy döntöttél, de ha többet akarsz (rajt) akkor először csak a felét, 1 hét után a másik felét, az elején napokig hagyd ki az etetést, utána is csak óvatosan, és részleges vízcseréket szaporítsd meg. (napi 20%)


Nagyjából ez már le volt írva, a másik ami még eszembe jutott, nézz szét akvarista adok-veszek oldalakon (fb) hátha kifogsz egyet kompletten, bejáratva, halakkal, mindennel, és egy az egyben el tudod hozni.


Még annyi, hogy később is kérdezz. 1 nap alatt nem lehet mindent megtanulni, ha van konkrétum (akva méret, tartandó hal, vagy használtan egy ajánlat) kérdezz itt, mit hogy, , vagy jó vétel e... eladóra sose hallgass, se magánszemélyre, se bolti eladóra!

2021. máj. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

pffff... sajnálom!


nincs a környzetetetkben valaki akinek van akváriuma?

tőle lehetne szerezni már bejáratott akváriumvizet és azzal sokkal hamarabb el lehetne indítani az akváiumot.

2021. máj. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Nincs ily ismerős sajnos.
2021. máj. 21. 15:48
 25/25 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Felajánlom magamat ingyen, s bérmentve!

Akvarista (is) vagyok, bátran írj privát, ott megadom az elérhetőségeim.

Mindenben segítek, úgy döntöttem, e nemes célért megéri.

2021. máj. 25. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!